Styrelsen

Alltid ute på uppdrag!
Alltid ute på uppdrag!

Verksamhetsår 2022-2023

 

  • Mats Brander, ordförande
  • Carina Magnusson, vice ordförande
  • Monica Pettersson, kassör 
  • Karin Brander, sekreterare
  • Sara Ekholm, medlemsansvarig
  • Peter Johansson, eventansvarig
  • Lotta Karlsson, presentkort
  • Helene Scharin, presentkortsansvarig
  • Anders Vikander, suppleant
  • Mikael Gunnarsson, suppleant

KONTAKT

Fakturaadress:

Ronneby Handel & Intresseförening,

c/o Monica Pettersson

Hästhovsvägen 31

372 38  Ronneby

styrelsen@ronnebyhandel.com

Org.nr 835600-5440

 

Mats Brander ordförande, mats@activazoo.se, 0733-923270

Carina Magnusson, vice ordförande, carina@korsanasredovisning.se, 0705-719552

Monica Pettersson, kassör, mep@telia.com, 0709-605303

Karin Brander, sekreterare, karin@activazoo.se, 0721-647538

Sara Ekholm, medlemsansvarig, sara.ekholm@omtanken.care, 0709-244996

Peter Johansson, eventansvarig, peter@centrumbiografen.se, 0733-208593

Lotta Karlsson, presentkort, butiken@dinomin.nu, 0709-955661

Helene Scharin, presentkortsansvarig, helene.scharin@kronansapotek.se, 0701-987687

Anders Vikander, suppleant, anders.vikander@rydsglas.se, 0702-176323

Mikael Gunnarsson, suppleant, info@mickegunnarsson.se, 0709-161663