Styrelsen

Alltid ute på uppdrag!
Alltid ute på uppdrag!

Verksamhetsår 2021-2022

 

  • Mats Brander, ordförande
  • Anna Ekberg, vice ordförande
  • Charlotte Arnlund, kassör 
  • Karin Brander, sekreterare
  • Sara Ekholm, medlemsansvarig
  • Peter Johansson, eventansvarig
  • Lotta Karlsson, presentkort
  • Helene Scharin, presentkortsansvarig
  • Anders Vikander, suppleant

 

 

 

KONTAKT

styrelsen@ronnebyhandel.com

 

Fakturaadress: Ronneby Handel & Intresseförening, Soft Center, Fridhemsvägen 8, 372 25 Ronneby
Org.nr 835600-5440

 

Mats Brander ordförande, mats@activazoo.se, 0733-923270

Anna Ekberg, vice ordförande, ellensbokcafe@gmail.com, 0708-864751

Charlotte Arnlund, kassör, charlottearnlund@gmail.com, 0708-115441

Karin Brander, sekreterare, karin@activazoo.se, 0721-647538

Sara Ekholm, medlemsansvarig, sara.ekholm@omtanken.care, 0709-244996

Peter Johansson, eventansvarig, peter@centrumbiografen.se, 0733-208593

Lotta Karlsson, presentkort, butiken@dinomin.nu, 0709-955661

Helene Scharin, presentkortsansvarig, helene.scharin@kronansapotek.se, 0701-987687

Anders Vikander, suppleant, anders.vikander@rydsglas.se, 0702-176323